odwiedŸ naszš stronę
NONI portret


Przemęczenie, osłabienie oraz wahania nastrojów są związane często z tempem życia, jakie prowadzimy, tym bardziej więc wzrasta znaczenie, w jaki sposób dbamy o własny organizm. Strona preparatu NONI ZDROWIE - dostępnego w aptekach bez recepty, a także poprzez bezpośrednie zamówienia (patrz Jak Kupić) - dostarczy Państwu szerokiej informacji na temat prozdrowotnych właściwości NONI. Znajdują się tu także informacje na temat odkrycia i stosowania w codziennym życiu NONI z zastosowaniem wyjątkowej formuły soku NONI ZDROWIE opartej na sprawdzonej niemieckiej recepturze.

Już przed tysiącem lat nasi przodkowie wykorzystywali rośliny do celów leczniczych. Jednym z nich jest owoc rosnący m.in. na wyspach polinezyjskich, którego nazwa brzmi niezwykle pieszczotliwie: NONI, inne określenia przez ludy tubylcze to "owoc bogów" czy też "owoc życia", co świadczy wymownie o jego znaczeniu oraz głębokim szacunku i respekcie, którymi jest on obdarzany.

Owoc NONI jest z jednej strony tradycyjną częścią składową prastarej medycyny ludowej, od której współczesna medycyna może dużo czerpać.
Z drugiej zaś strony jest on bardzo nowoczesnym eliksirem zdrowia, ponieważ może być skutecznie stosowany przeciw dolegliwościom wynikającym z problemów naszych czasów - jak stres, obciążenia substancjami zatruwającymi nasze środowisko, wysokie wymagania dotyczące wydajności pracy i niezdrowy tryb życia.

Zapraszamy do zapoznania się z dalszymi informacjami.

VETGYN-PHARMA P.K.
ul Św. Marcin 29 / 8, 61-806 Poznań,
tel. 61 8406 136
www.pharmaz.pl, e-mail: pharmaz@pharmaz.pl

sok NONI ZDROWIE