O firmie
Produkty
Consulting
Aktualnoœci
Kariera
Kontakt
Media
Partner
Strona główna
Hurtownie
Apteki
www.candibiotix.pl

CANDI BIOTIX - VETGYN PHARMA
 
 

CANDI BIOTIX

®


globulki dopochwowe

OCHRONA BŁONY ŚLUZOWEJ POCHWY

Zawiera kompleks
wyciagu z pestek
grejpfruta GSE
i olejków eterycznychPobierz ulotkę

Globulki dopochwowe CANDI BIOTIX przeznaczone sa do stosowania w celu uzyskania efektu ochronnego, odświeżajacego i nawilżajacego. Kompleks wyciagu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych na matrycy trójglicerydów tworzy odpowiednia powłokę, chroniaca błonę śluzowa przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, a ponadto tworzy mikrośrodowisko niesprzyjajace rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów.

CANDI BIOTIX :

  • naturalny preparat na bazie wyciagu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych
  • o działaniu łagodzacym, ochronnym, wspomagajacym m.in. ochronę błony śluzowej pochwy w profilaktyce stanów zapalnych pochwy
  • nie zaburza naturalnej fizjologicznej równowagi flory bakteryjnej
  • przyczynia się do utrzymania właściwych warunków fizjologicznych śluzówki pochwy

CANDI BIOTIX globulki dopochwowe jako środek wspomagajacy ochronę śluzówki pochwy także w przypadku profilaktyki zagrożeń wystapieniem infekcji działajac ochronnie na śluzówkę pochwy

  • wspomaga w łagodzeniu podrażnień jak: świad, zaczerwienienia, pieczenie
  • wspomaga w utrzymaniu zrównoważonego nawilżenia także w razie suchości
  • działa jako miejscowa ochrona dla kobiet o śluzówce pochwy szczególnie wrażliwej, delikatnej i podatnej na podrażnienia.
  • wykazuje działanie łagodzace, nawilżajace i odświeżajace
  • wspomaga powrót do naturalnych warunków fizjologicznych pochwy

STOSOWANIE:   1 GLOBULKA dziennie
                       przez pięć dni z rzędu,
                       a następnie po jednej globulce co drugi dzień

CANDI BIOTIX Globulki dopochwowe
Skład: Każda globulka 2 g zawiera: matryca lipidów trójglicerydowych, olejki eteryczne otrzymane z: Boswellia serrata, Leptospermum scoparium, Aniba rosaeodora, Pelargonium graveolens, Cymbopogon martinii, Lavandula angustifolia, Achillea millefolium, Laurus nobilis, Salvia sclarea, Salvia lavaclulifolia Vahl, Thymus vulgaris, Rosa damascena, wyciag z pestek grejpfruta (GSE), witamina E (octan D,L- alfa- tokoferylu), linalol, geraniol, D-limonen, farnezol, eugenol, benzoesan benzylu.
Wskazania: Globulki dopochwowe Candi Biotix przeznaczone sa do stosowania w celu uzyskania efektu ochronnego, odświeżajacego i nawilżajacego. Kompleks wyciagu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych na matrycy trójglicerydów tworzy odpowiednia powłokę, która ogranicza parowanie, chroni błonę śluzowa przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, a ponadto tworzy mikrośrodowisko niesprzyjajace rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów, działajac ochronnie, łagodzaco i nawilżajaco.
Sposób użycia: Wyrób do pielęgnacji intymnej: Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie, najlepiej wieczorem przed snem. Zaleca się stosowanie dawki w ilości jednej globulki dziennie przez pięć dni z rzędu, a następnie po jednej globulce co drugi dzień do końca opakowania.
Uwagi dotyczace stosowania / Środki ostrożności: Długotrwałe stosowanie wyrobu medycznego może wywołać reakcję nadwrażliwości na niektóre składniki. W przypadku wystapienia takich objawów zaleca się przerwanie przyjmowania i skonsultowanie się z lekarzem. W razie rozpoznanej nadwrażliwości na jeden lub kilka składników wyrobu medycznego nie należy go dalej stosować. Produkt przeznaczony jest wyłacznie do stosowania dopochwowego. Nie stosować w czasie menstruacji. Podczas ciaży przyjmować jedynie w razie rzeczywistej konieczności, co należy uprzednio uzgodnić z lekarzem. Wyrób medyczny nie został opracowany tak, aby stosować go w połaczeniu z jakimkolwiek leczeniem farmakologicznym, ani też z innymi wyrobami medycznymi. W razie wystapienia podrażnień należy zasięgnać opinii lekarza. Przy stosowaniu mechanicznych lub chemicznych środków antykoncepcyjnych istnieje ryzyko negatywnych interakcji, dlatego odradza się przyjmowanie wyrobu w takich okolicznościach. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, w suchym miejscu, chroniac przed światłem i wysoka temperatura (poniżej 28oC). Przed użyciem dokładnie umyć ręce. Data ważności odnosi się do produktu nienaruszonego, właściwie przechowywanego.
Nie stosować w przypadku uszkodzonego opakowania.
Nie stosować po upłynięciu terminu ważności.
Opakowanie: 10 globulek po 2 g.
Numer serii i data ważności na spodzie opakowania.


WYRÓB MEDYCZNY
Dystrybutor:
ul Św. Marcin 29 / 8, 61-806 Poznań,
tel. 61 8406 136, email: pharmaz@pharmaz.pl
Wytwórca: Vitalis Dr. Joseph S.r.l., WŁOCHY

 

 

 
 

 

 

VETGYN-PHARMA P.K.
ul Św. Marcin 29 / 8, 61-806 Poznań,
tel. 61 8406 136
www.pharmaz.pl, e-mail: pharmaz@pharmaz.pl